Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starurile si secretele lor

Go down

Starurile si secretele lor Empty Starurile si secretele lor

Post by Admin 9th October 2007, 4:31 pm

Starurile si secretele lor

POPCORN a aflat secretele catorva dintre starurile voastre preferate.Starurile si secretele lor 18879117347e18c441e6d_230_357_ Catelul lui Jennifer Love Hewitt ia calmante
Jennifer Love Hewitt a trecut prin clipe de cosmar cand catelusa ei Charli, din rasa King Charles spaniel a inceput sa dea semne ca ceva nu-i in regula cu ea.

"Dintr-o data - isi aminteste vedeta din «Mesaje de dincolo» - Charli a inceput sa se poarte foarte ciudat. Era extrem de nelinistita, lingea tot ce intalnea in cale, chiar si iarba sau aerul. M-am speriat foarte tare si am dus-o la veterinar", spune Hewitt.

Verdictul medicului a venit foarte prompt: micuta Charli suferea de atac de panica, astfel incat a trecut imediat pe tratament cu Prozac. Acesta si-a facut repede efectul, iar catelusa a revenit in numai cateva zile la normal. Probabil ca o parte din stresul acumulat de stapana s-a transmis si ca-telusei.

Jennifer abia a in-cheiat filmarile la serialul «Mesaje de dincolo» iar acum lucreaza concomitent la patru proiecte de filme. Cu un ritm de viata atat de alert, nu e de mirare ca micuta Charli a intrat in criza!

Fergie ia lectii de striptease
Fergie s-a inscris la un curs de striptease pentru a-l rasfata pe prietenul ei Josh Duhamel cu show-uri profesioniste. Acesta a instalat chiar si o bara de striptease in casa pentru ca tacamul sa fie complet.

"Fergie ia lectii, dar nu vrea sa foloseasca bara decat atunci cand se va perfectiona", a declarat Josh pentru revista Glamour. Actorul de 34 ani a recunoscut de asemenea ca, daca ar fi intalnit-o pe Fergie in liceu, nu ar fi avut nicio sansa sa fie impreuna cu ea. "Ar fi fost prea hot pentru mine. M-ar fi intimidat..." Acum insa se pare ca ea nu se considera suficient de hot pentru el...

Harry nu refuza fanele!
Adolescentul de 17 ani nu are nicio problema cu faptul ca fetele vor sa faca sex cu el doar pentru ca este faimos. Din contra, este bucuros sa beneficieze din plin de acest aspect: "Evident, daca eram interesat sa am o relatie profunda si serioasa, nu as fi vrut ca persoana respectiva sa stea cu mine doar pentru ca sunt actor, dar asa... este perfect in regula, nu ma deranjeaza."

Cu toate acestea, Daniel spune ca nu ar putea sa aibe o relatie cu cineva care il striga "Harry" in timpul sexului: "Oamenii ma striga Harry. O data un prieten mi-a spus asa din greseala. Daca este o alta persoana in camera pe nume Harry si cineva o striga pe nume, am tendinta de a raspunde, ceea ce e jenant. Dar nimeni nu mi-a spus asa in timp ce faceam sex. Cred ca mi-ar pieri orice chef. I-as spune, «gata, valea»"!

Lindsay e cu gandu' la fetite
Pagina de MySpace a lui Lindsay a fost sparta de curand si... surpriza! Hackerii au facut public un mesaj foarte picant pe care Lindsay l-a trimis prietenei sale Samantha Ronson, un DJ destul de renumit prin SUA. Mesajul, transmis de Lindsay tarziu in noapte, suna cam asa: "Iubito, daca nu te am in viata mea, mai bine mor. Vreau sa ma casatoresc cu tine si sa fac copii cu tine. Te iubesc. Lindsay Ronson".

Woow, daca nici asta nu e declaratie de dragoste... Lindsay se pare ca a folosit pagina privata de MySpace pentru a tine legatura cu prietenii in timpul sederii la centrul de dezintoxicare din Malibu. Pagina poate fi accesata doar de 75 de prieteni, printre care si Samantha Ronson, Nicole Richie si sora mai mica a lui Lindsay, Ali.

Text: Ana-Maria Vasiliu; Foto: www.jenniferlovehewittonline.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Starurile si secretele lor Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum