Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Join the forum, it's quick and easy

Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb
Tokio Hotel fans from Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bancuri

+7
mititika23
nena_rocks
ecko_unltd
lavy_luv tom
clara
sara
Admin
11 posters

Go down

Bancuri Empty Bancuri

Post by Admin 20th August 2007, 9:59 am

O barza cu un batranel
O barza cu un batranel in cioc.
Intreaba batranelul:
-Auzi, nu crezi ca ne-am ratacit?



Un iepuras la magazinul de dulciuri
Un iepuras se duce la un magazin de dulciuri:
-Aveti tolt de ciocolata?
-Da.
-Si cu o casuta pe el?
-Da.
-Si cu un iepulas in ea?
-Da.
-Si cu o curte mare?
-Da.
-Si cu oite in ea?
-Da.
-Iiiii, ce scalbos!!!



Un iepure se duce la farmacie
Un iepure se duce la farmacie.
- Va rog frumos imi dati si mie cativa morcovi.
- Aici este farmacie si se vind medicamente.
A doua zi iar vine iepurele la farmacie.
- Va rog frumos imi dati si mie un kg de morcovi.
- Daca mai vii o singura data te iau de urechi si te agat in cui.
A treia zi iar vine iepurasul la farmacie.
- Va rog frumos imi dati si mie un kg de morcovi.
Vanzatorul nervos il ia de urechi si il agata de un cui.
Langa iepuras pe perete poza lui Ceausescu.
Iepurasu il intreaba:
- Tu, tot pentru morcovi?





Ce zice un soricel cand
Ce zice un soricel cand vede un liliac?
- Mami, mami uite un ingeras!





de ce caraie cioara in zbor
De ce caraie cioara in zbor?
Schimba vitezele!


Last edited by on 29th September 2007, 10:40 am; edited 1 time in total
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by sara 23rd August 2007, 11:02 am

deci nu ma injurati..le-am gasit si yo pe undeva si vi le pun si voua :-D

Bancuri th:
Bill si Tom Kaulitz se intalnesc dimineata intr-o cafenea.Tom avea ochiul vanat.
Bill:Ce-ai patit,frate,la ochi?
Tom:M-a lovit prietena.
Bill:de ce?
Tom pentru ca i-am vorbit cu TU!
Bill doamne iarta-ma,dar ce fel de relatie aveti voi daca te-a lovit numai pentru atata lucru?
Tocmai,aseara...cand ne uitam la TV,mi-a zis:"Stii,Tom,noi nu am mai facut sex de 2 zile." si eu i-am raspuns:"Poate TU"

Un prieten i-l intreaba pe Tom.
-Ce e mai bine, sa ai o nevasta frumoasa sa si profite si altii de ea sau sa ai una urata si sa te bucuri numai tu de ea?
TOM:Ce e mai bine sa ai un tort si sa-l imparti cu prietenii sau sa au un cacat si sa-l mananci singur?

Bill il intreaba pe Tom:
-uite ce scrie in ziar, ca in capitala un om e calcat de masina la fiecare jumatate de ceas...oare ce o fi avand cu bietu' om?

Alooo Andreas?
-ooo, prietene Bill...ia zi care-i smenu
-iti aduci aminte ce ne-a dat la matematica?
-Cate un 3.

Totzii elevi scriu la lucrarea "ce ai face daca ai fi patron?" numai Tom nu scrie.Sta si mediteaza.
-Kaulitz tu nu scrii?
-Nu domnule, astept sa-mi vina secretara.

Profesoara le explica la scoala elevilor.
-Sida se poate lua in relatia ea-el,ea-ea,el-el
TOM-Doamna profesoara?, in relatia eu-eu,exista vreun risc?

Ce este mic si negru in coltu camerei?
Bill cu degetele in priza.

Bill i-si dorea foarte mult o bicicleta si s-a gandit sa-i trimite lui Iisus o scrisoarein..In scrisoare"Draga Iisus prietenii mei spun ca am fost foare cuminte anu asta asa ca cred ca as merita o bicicleta" dar nu i-a placut si asa k a aruncat-o a 2 scrisoare"Draga Iisus am fost foarte cuminte, vreau o bicicleta" dar nici asta nu i-a placut si asa ca a doua zi s-a dus la biserica si-a a plecat cu ceva sub tricou."Iisus mama ta e la mine daca vreis-o mai vezi trimite-mi o bicicleta"

Intr-o zi profesoara i-l intreaba pe Tom:
-Tom care e verbu si care e timpu verbului la propozitia:Mama a nascut un copil?
Tom:przervativ imperfect.

-Mama,zice Georg, i-l vezi pe tipu ala?Cu nici un chip sa nu stai de vorba cu el!!!
-Dar cand am stat eu de vorba cu strainii?-Niciodata, dar ala e profesoru meu de matematica.

Profesoara la scoala incearca sa le stimuleze mintile copiilor.
-Ce este rosu aprins si stralucitor? Tom sare si raspunde
-un camion de pompieri!
Nu,zice profesoara nu dar i-mi place cum gandesti.Altcineva?
-Un mar?
-corect zice profesoara.
Apoi Tom zice:
Am si eu o intrabare...CE e lunga tare , rotunjita, cu par in capat si o bagi si o scoti din gura?
-Tom!!!...noi nu vorbim asa aici!!!
la care tom zoce.
-Periuta de dinti!!!Dar i-mi place cum ganditi!!!

Eu copiez, tu copiezi , el copieaza...ce timp e mai Gustav?
-Timpu tezelor dra profesoara.

Era o data Tom si nu-i tacea gura la care soacrasa
:tom daca nu taci din gura i-mi fac bagajele si plec de aici.
TOM-TAXIIIIII!!!!

Bill:tata, te cheama profesoara la scoala!
tata-ce ai mai facut?
Bill-pai m-a intrebat cat face 2+3
tata-asa si?...
Bill-apoi m-a intrabat cat face 3+2
tata-dar care in p*** mea e diferenta?
Bill:pai nustiu ca asa i-am raspuns si eu.

Tom la scoala, invatatoare ii intreaba pe totzi:
ce avem de la porc?....carne..ce avem de la gaina?...oua..ce avem de la vaca?...Tom-teme pt acasa!!!!

La ora de matematica. PROFESOARA: Tom,ne poti spune cum se face inmultirea? TOM: Sigur,doamna profesoara! Se ia o fata si un baiat,se dezbraca se saruta iar baiatul si-o baga in fata!! PROFESOARA: Ce prostii spui acolo? TOM: Asa se face! PROFESOARA: Si cum se numeste rezultatul inmultirii?? TOM: Sex

cik tom la masa vede o banana si in dreapta bananei o portocala si in stanga bananei alta portocala si zice bah numai ce aziam folosito dar mai nou de cand se foloseste ji la masa


toata gashk th la un suc. TOM: Baieti,ia ghiciti! GUSTAV&GEORG:ce?? TOM:Am observat cva minunat!!!! GEORG:Ce???? TOM:Nu va mai trebui sa sufar dupa pierderea lui Scotty!!! GUSTAV:Zi-ne ce e!! TOM:Am un iepure!!!!!!!!!!! GEORG&GUSTAV: Serios????Unde e?? TOM:Langa mine,se pregateste sa ma omoare!


Intr-o zi,Bill&Tom. TOM: Bill,eu tot observ ca-mi dispar din prezervative! BILL: Si???Ce-mi spui mie??? TOM: Dak nu-mi spui cine le-a luat il tai pe Teddy! BILL: Tommy..... TOM: Ce vrei?Ce te lingushesti asa? BILL: Nu-mi dai niste bani imprumut? TOM: Pentru ce? BILL: Sa merg sa-ti cumpar prezervativele inapoi ca sa nu te superi ca ti-am luat din ele!


O zi normala la Tom: 12:00 trezirea.......12:05servirea mesei.........12:10un dush..........12:30imbracrea...............13:00prima intalnire pe acea zi........restul zilei SEXBill&Tom acasa. BILL: Hahahahaha!!!!!Ce cap mare ai Tom,ca nici nu iti incape in oglinda! TOM: Dar al tau incape? BILL: Normal!!Nu e asa mare! TOM: Atunci,hai sa-l bag sa vad!


Dupa concert......TOM sa dus la o fata....
TOM: hey papusha nu ai vrea sa vii cu mine??....intro camera??
AIA: ba da
apare bill...
BILL: hey tom trebuie sa vii cu mn shi oriqm ai prietena....
AIA: cum?? ce nesi
TOM: cum ai putut sami faci asha cv? nai vazut cum arata??
BILL: lasa tom ca pe mn ma iubea
TOM: ejti un cocos
BILL: ...tom eshti un porc mai bn teai uita la un film.....
TOM:po..rno??:X
BILL: ohh....8-|....nu mai tzii minte cand tea prins mama salivand pe covor?? mai bn dute shi te culk...
TOM: eh ma relaxam shi eu:))
sara
sara
Rette mich
Rette mich

Number of posts : 134
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by Admin 24th August 2007, 1:27 pm

Pleaca Tom cu mama lui sa cumpere nasturi. Pe drum, el vede o groapa in care erau 100 de mii.
-Mama, mama, uite 100 de mii, hai sa-i luam.
-Lasa Tom, ca-i pacat.
A doua groapa, 500 de mii.
-Mama, mama, uite 500 de mii, hai sa-i luam.
-Lasa Tom, ca-i pacat.
A treia groapa, 1 milion.
-Mama, mama, uite 1 milion, hai sa-i luam.
-Lasa Tom, ca-i pacat.
A patra groapa, 5 milioane.
-Mama, mama, uite 5 milioane, hai sa-i luam.
-Lasa Tom, ca-i pacat.
A patra groapa, cade mama in ea.
-Tom Tom! ajuta-ma, scoate-ma din groapa.
- Lasa mama, ca-i pacat.
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by clara 28th August 2007, 7:27 pm

Un englez,un roman si un tigan se duc la hotel. Tipa de la receptie ii anunta ca nu mai este decat o camera....da care e bantuita.In fine, ei accepta deoarece susutineau ca asa ceve nu are cum sa existe.
In prima noapte fantoma se duce la american.."SUNT FANTOMA CU OCHIUL VANAT"...americanul se sperie si sare pe geam.
A doua noapte fantoma se duce la roman.."SUNT FANTOMA CU OCHIUL VANAT"...romanul se sperie si sare pe geam.
A treia noapte fantoma se duce la tigan.."SUNT FANTOMA CU OCHIUL VANAT:...la care spune tiganul..."ce? ti neaparta sa til invinetesc si pe celalalt?

O fetita o intreaba pe mama ei
F: Mama..de ce e tata asa de chef?
M:Pentru ca are multa minte
F:Da tu de ce ai asa mult par in cap?
M:Taci si mananca!

Ce e mare si roz?
Un elefant intors pe dos.
clara
clara
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 192
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-27

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by lavy_luv tom 30th August 2007, 9:20 am

Bancuri cu bula

Bula la scoala:
- Doamna profesoara, am prins 2 iepuri.
- Vii?
- Vii!
- Presupun ca a fost greu! Cum i-ai prins? Cu o capcana?
- Nu, regulandu-se!

Bula vine la tasu:
- Tata care e diferenta dintre teorie si practica ?
Tasu filozof:
- Sa-ti explic.
Cheama nevasta, fiica si soacra.
- Bai nevasta daca un arab ti-ar da o mie de parai te-ai culca cu el ?
- Da barbate ca ne-am pune faianta in baie, am pune parchet pe jos...
- Bai fata tatii daca un arab ti-ar da o mie de parai te-ai culca cu el ?
- Da tata ca mi-as lua blugi si geaca si m-as duce la turci...
- Bai mama soacra daca un arab ti-ar da o mie de parai te-ai culca cu el ?
- Da baiete ca as lua o masina de spalat si vase Zepter...
- Vezi ma Bula noi in teorie avem trei mii de parai dar in practica avem trei curve.

La ora de gramatică, învătătoarea cere elevilor exemple de substantive comune, practic comestibile.
Elevii se înghesuiesc să răspundă :
Mircea : Păine.
Profesoara : Bine, altcineva ...
Bulă : Lampa.
Profesoara : Da' bine, Bulă, de ce nu te gândesti putin! Ai auzit pe cineva să mănânce lămpi?
Bulă : Da ...O dată când ne-am culcat, tata i-a spus mamei: "Stinge lampa si ia-o în gură".

Bulă face o gluma de 1 aprilie:
- Mamă, vezi că tata s-a spânzurat în garaj!!!
Fuge mă-sa în garaj, nimic... Apare si Bulă:
- Hă, hă, hă! Păcăleală de 1 aprilie: s-a spânzurat în pod!

Invatatoarea le explica elevilor ca pe ei i-a adus barza. La un moment dat, Bula se ridica revoltat din ultima banca:
- Adica vreti sa spuneti ca pasarea aia mare, cu pene albe si negre?
- Da Bula.
- Cu piciare lugi si cioc rosu?
- Da Bula.
- Du-te dom'le ca nu f**e tata asa ceva!

La extemporal:
- Sper Bula ca de data asta nu te mai priind copiind.
- Si eu sper.

Profesoara le explică la scoală copiilor:
- SIDA se poate lua în relatia ea-el, ea-ea sau el-el.
Bulă:
- Doamna profesoară, în relatia eu-eu, este vreun risc?

Bulă, ai poze cu nevastă-ta dezbracată?
- Ce, ai înnebunit, cum o să am asa ceva?
- Vrei ?!

Se termină orele mai devreme:
- Băi, luati-vă boarfele si plecati acasă [...]
- Ce faci Bulă, nu pleci?
- Nu, că boarfa mea are ore până la unu.

Cica Bula era jegos si slinos si decide la un moment dat sa se spele. si incepe el sa se spele, si da jos un strat de jeg, si zice, "mda, parca sint mai curat". Si se mai spala putin, si mai da jos un strat de jeg, si zice "mda, parca sint si mai curat'. Si se mai spala putin, si mai da jos inca un strat de jeg, si zice
"A, uite si tricoul cu Metallica care l-am pierdut anul trecut"

Doamna profesoară la scoală :
- Bulă, care este subiectul în "Venea o moară pe Siret" ?
- "Venea"! - răspunde Bulă.
- Cum "Venea", mă?
- Păi, punem întrebarea la predicat : Cine omoară pe Siret? "Venea"!

Era Bula la scoala. Doamna profesoara spune:
- Copii, fiti atenti! Atunci cand vedeti un accident chemati politia, atunci cand pleaca un vapor ii faceti cu batista, atunci cand se inneaca cineva il trageti inapoi, iar atunci cand stati la o coada asteptati! Ia spune si tu Bula ce-am zis eu!
- Atunci cand vedem un accident asteptam, atunci cand pleaca un vapor il tragem inapoi, atunci cand se ineaca un copil ii facem cu batista, iar atunci cand stam la rand chemam politia!

- Bulă, câte porunci există? - întreabă profesorul.
- Zece, domnule profesor.
- Si ce se întâmplă, dacă nu respecti una dintre ele?
- Rămân nouă ...

- Bulă, ce au făcut evreii după ce au traversat Marea Rosie? - întreabă profesorul.
- Au stat la soare să se usuce.

- Tata, care este diferenta dintre prosperitate si criza? - intreaba Bula.
- E simplu fiule. Prosperitate inseamna Mercedes, sampanie, amanta. Criza inseamna metrou, sifon, maica-ta.

- Numim hot pe cel care ia proprietatea altuia - explică profesorul.
- Bulă, tu nu esti atent!
- Ba da, domnule profesor.
- Atunci spune-mi, ce as fi eu dacă ti-as scoate din buzunar 10 000 de lei?
- Vrăjitor, domnule profesor.

Bula: Tata, ce inseamna logodna?
Tatal: Pai....(explicatie lunga si alambicata). Ai priceput?
Bula: Nu! Da-mi un exemplu.
Tatal: E ca si cum ti-as lua o bicicleta de Craciun si nu te-as lasa sa te sui pe ea pana la Pasti!

- Tată, tu mi-ai povestit că odată te-au dat afară de la scoală?
- Da, Bulă. Dar de ce mă întrebi?
- Pentru că istoria se repetă ...

Bula mergea pe cal. Dintr-o data o picat. De ce?
S-o terminat calu'...
lavy_luv tom
lavy_luv tom
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Number of posts : 178
Age : 30
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-24

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by Admin 25th September 2007, 12:02 pm

Bancuri cu Tokio Hotel:)) Bill & Tom se combina cu gemenele Olsen!

Tokio Hotel au plecat in Mallorca, pentru a-si promova albumul. Noaptea, cand s-a intors in camera de hotel, Bill a gasit sub usa un biletel. "Sigur este vorba despre un fan care ma roaga sa-i dau un autograf", isi spuse el in gand chiar inainte de a-l citi.
Pe foaia de hartie era scris cu litere delicate: "Vino impreuna cu Tom in camera 483!" Normal, curiozitatea lui Bill a invins. Impreuna cu fratele lui a inceput sa caute camera cu pricina. Cand au gasit-o, Bill a batut la usa si cei doi au auzit o voce dinauntru: "Intra!".

Cand au deschis usa, erau cat pe ce sa lesine: in fata lor stateau Ashley si Mary-Kate Olsen! Bill si Tom au visat intotdeauna la ele si acum gemenele erau acolo - in carne si oase.
Dupa primul soc, baietii au inceput sa se simta mai in largul lor si au avut chiar curajul sa flirteze cu ele. Tom avea ochi doar pentru Mary-Kate, pe cand Bill o sorbea din priviri pe Ash. La un moment dat, au inceput sa se si giugiuleasca. Ce s-a intamplat mai departe… doar Bill si Tom pot spune…

Salvati in ultima secunda!

C ei de la Tokio Hotel s-au hotarat sa-si petreaca vacanta in insulele Maldive. Intr-una din nopti au dat o mega-petrecere in camera lor de hotel. Dar au facut atat de multa galagie incat vecina din camera alaturata - o fata cam de aceeasi varsta cu starurile - pentru ca nu putea cu niciun chip sa puna geana pe geana, s-a hotarat sa dea buzna la ei, sa-i mai tempereze. Cand a deschis insa usa a dat cu ochii de o priveliste groaznica: dragalasii de la TH erau toti intinsi pe jos… stateau in propria lor voma.

Muzica era data la maximum iar in aer plutea un miros intepator. Speriata, fata a chemat salvarea si astfel le-a salvat viata pe ultima suta de metri. Daca ar mai fi intarziat cateva minute, baietii riscau sa intre in coma alcoolica. Dupa ce si-au revenit si au iesit din spital cei patru i-au multimit fetei si au promis ca nu vor mai exagera niciodata in halul acesta cu petrecerile.

Magia numerelor!
D e ce si-au intitulat albumul cei de la Tokio Hotel "Zimmer 483"? Un mister ce nu mi-a dat pace zile intregi. Am facut o gramada de asociatii. Mai intai m-am gandit ca formatia a avut pana in acel moment 483 de concerte. Nu, atat de multe ar fi fost imposibil, m-am admonestat eu ulterior. Apoi m-am gandit ca baietii au terminat de compus fix 483 de melodii... dar si asta ar fi fost prea mult. Mi-a trecut prin minte si gandul ca ar fi primit 483 de cadouri de la fani. Mda, e o tampenie, stiu.

O alta teorie ar fi fost ca cei patru nu s-au putut hotari asupra unui titlu si, drept urmare, au dat cu zarul! Dar pana la urma mi-am dat seama ca nu e logic: orice zar are numere de la 1 pana la 6. Intr-un final mi-a venit ideea sa iau fiecare cifra separat: 4-8-3. De ce 4? Pentru ca sunt patru membri ai formatiei.

De ce 8? Pentru ca baietii au 8 ochi superbi pe care ii admir in fiecare zi uitandu-ma la posterele lipite pe peretii camerei mele. Dar ce e cu cifra 3? Gata, am gasit raspunsul si pentru asta: formatia canta la trei in-strumente - bass, chitara si tobe. Si cu asta, basta - am rezolvat ghicitoarea… ufff!

Georg & Gustav - luati ostatici de fantoma Killerpilze
Bill si Tom erau deja in pat. Se facuse tarziu si cei doi erau franti. Deodata aud un ciocanit. "Tom, inceteaza, vreau sa dorm si eu - sunt super obosit!". "Ce ai cu mine? Nu am facut nimic!", replica Tom. Ciocanitul nu inceta deloc. Lui Tom i se parea chiar ca aude si un usor scancet. Aprinde lumina si se baga sub pat. Se uita mai bine si descopera o trapa in podea. "Aici e inchis cineva", striga Tom bulversat! Lui Bill ii disparuse deja orice chef de somn. "Hai sa vedem despre ce e vorba!"

Fara sa stea prea mult pe ganduri, cei doi deschid trapa si vad o scara care ducea undeva in intuneric. Cu inima cat un purice, isi fac curaj si se avanta in necunoscut… trebuia sa afle neaparat ce e cu zgomotul acela. Scara parea ca nu se mai termina. Bill numara treptele - au coborat exact 483. Jos au descoperit o incapere ce aducea izbitor cu o carcera… era luminata de o faclie. Deodata, Bill scoase un tipat strident iar Tom se albi subit la fata. Pe podea erau Georg si Gustav - legati cu lanturi! Peste ei zbura o fantoma cu patru capete ce aduceau izbitor de mult cu cele ale membrilor formatiei Killerpilze.

Bill si-a scos mobilul intr-o incercare disperata de a chema ajutoare, dar nu avea semnal. S-a gandit atunci sa puna hit-ul Killerpilze - "Richtig scheiße". Monstrul a facut o grimasa inspaimantatoare si a inceput sa strige:
"Terminati! Asta e tortura!" Dar Bill a dat volumul la maximum pana cand fantoma s-a dizolvat pur si simplu in aer. "Stiam eu ca pana la urma va folosi la ceva si melodia asta oribila!", spuse Bill cu un zambet satisfacut in coltul gurii. Ajutat de Tom, Bill a reusit sa ii elibereze pe Gustav si pe Georg. Insa cand au vrut sa se intoarca in camera, au gasit usa ferecata pe dinafara! "Ajutor, ajutor, deschideti usa!", striga Bill disperat. "Hei, ce s-a intamplat?" il intreba Tom, zgaltaindu-l usor. Bill deschise speriat ochii... si-a dat seama ca totul a fost, de fapt, doar un cosmar!

[size=12]Bancuri th: Bill si Tom Kaulitz se intalnesc dimineata intr-o cafenea.Tom avea ochiul vanat.
Bill:Ce-ai patit,frate,la ochi?
Tom:M-a lovit prietena.
Bill:de ce?
Tom pentru ca i-am vorbit cu TU!
Bill doamne iarta-ma,dar ce fel de relatie aveti voi daca te-a lovit numai pentru atata lucru?
Tocmai,aseara...cand ne uitam la TV,mi-a zis:"Stii,Tom,noi nu am mai facut sex de 2 zile." si eu i-am raspuns:"Poate TU"

Un prieten i-l intreaba pe Tom.
-Ce e mai bine, sa ai o nevasta frumoasa sa si profite si altii de ea sau sa ai una urata si sa te bucuri numai tu de ea?
TOM:Ce e mai bine sa ai un tort si sa-l imparti cu prietenii sau sa au un cacat si sa-l mananci singur?

Bill il intreaba pe Tom:
-uite ce scrie in ziar, ca in capitala un om e calcat de masina la fiecare jumatate de ceas...oare ce o fi avand cu bietu' om?

Alooo Andreas?
-ooo, prietene Bill...ia zi care-i smenu
-iti aduci aminte ce ne-a dat la matematica?
-Cate un 3.

Totzii elevi scriu la lucrarea "ce ai face daca ai fi patron?" numai Tom nu scrie.Sta si mediteaza.
-Kaulitz tu nu scrii?
-Nu domnule, astept sa-mi vina secretara.

Profesoara le explica la scoala elevilor.
-Sina se poate lua in relatia ea-el,ea-ea,el-el
TOM-Doamna profesoara?, in relatia eu-eu,exista vreun risc?

Ce este mic si negru in coltu camerei?
Bill cu degetele in priza.

Bill i-si dorea foarte mult o bicicleta si s-a gandit sa-i trimite lui Iisus o scrisoarein..In scrisoare"Draga Iisus prietenii mei spun ca am fost foare cuminte anu asta asa ca cred ca as merita o bicicleta" dar nu i-a placut si asa k a aruncat-o a 2 scrisoare"Draga Iisus am fost foarte cuminte, vreau o bicicleta" dar nici asta nu i-a placut si asa ca a doua zi s-a dus la biserica si-a a plecat cu ceva sub tricou."Iisus mama ta e la mine daca vreis-o mai vezi trimite-mi o bicicleta"

Intr-o zi profesoara i-l intreaba pe Tom:
-Tom care e verbu si care e timpu verbului la propozitia:Mama a nascut un copil?
Tom:przervativ imperfect.

-Mama,zice Georg, i-l vezi pe tipu ala?Cu nici un chip sa nu stai de vorba cu el!!!
-Dar cand am stat eu de vorba cu strainii?-Niciodata, dar ala e profesoru meu de matematica.

Profesoara la scoala incearca sa le stimuleze mintile copiilor.
-Ce este rosu aprins si stralucitor? Tom sare si raspunde
-un camion de pompieri!
Nu,zice profesoara nu dar i-mi place cum gandesti.Altcineva?
-Un mar?
-corect zice profesoara.
Apoi Tom zice:
Am si eu o intrabare...CE e lunga tare , rotunjita, cu par in capat si o bagi si o scoti din gura?
-Tom!!!...noi nu vorbim asa aici!!!
la care tom zoce.
-Periuta de dinti!!!Dar i-mi place cum ganditi!!!

Eu copiez, tu copiezi , el copieaza...ce timp e mai Gustav?
-Timpu tezelor dra profesoara.

Era o data Tom si nu-i tacea gura la care soacrasa
:tom daca nu taci din gura i-mi fac bagajele si plec de aici.
TOM-TAXIIIIII!!!!

Bill:tata, te cheama profesoara la scoala!
tata-ce ai mai facut?
Bill-pai m-a intrebat cat face 2+3
tata-asa si?...
Bill-apoi m-a intrabat cat face 3+2
tata-dar care in p*** mea e diferenta?
Billpai nustiu ca asa i-am raspuns si eu.

Tom la scoala, invatatoare ii intreaba pe totzi:
ce avem de la porc?....carne..ce avem de la gaina?...oua..ce avem de la vaca?...Tom-teme pt acasa!!!!


Alfabetul Fratilor Kaulitz
a=afemeiat;b=bill;c=cool;d=dependenti:[de rock(bill),de femei(tom)];e=egali;f=frati;g=gemeni;h=hoti(de inimi);i=inegalabili;j=jmecheri;k=kalituz;l=luminatori(de drumuri ale adolescentilor);m=misterios(bill);n=nebun(tom);o=ne--obositi;p=petrecaret(tom);q=aici nam ce sa zic;r=remarcati;s=saritori;t=trasniti;u=uimitori;v=varsatori(de lacrim;la fane)
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by ecko_unltd 6th October 2007, 9:12 am

super atri bancurile ras ras ras ras ras



si alfabetul..MORTAL! lol! lol! lol!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by nena_rocks 23rd October 2007, 7:01 pm

wow.... cooper tari ras ras ras ras
well... pun sh yo :zambet: ... da e km +18 hi

ann katrin i'o sugea lu' tom. la un moment dat ea se opreste sh intreaba:
A: e bine?
T: foarte bine draga mea, dar mai sh sufla k mi'a intrat ashternutul in fund!

rasssssss rasssssss rasssssss rasssssss
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by mititika23 24th October 2007, 9:28 am

Sotia pleaca in interes de serviciu.
Sotul il scoala pe copilas de dimineata, ii pregateste micul-dejun, il ia de mana sa il duca la gradinita.
La gradinita educatoarea ii spune ca acest copil ii este necunoscut. Il duce la o a doua gradinita, si la a treia. Cand ies de la a patra gradinita, copilul ii spune:
Taticule, inca o gradinita si eu astazi chiar ca intarzii la scoala...
rasssssss


Sotul vine acasa din delegatie si sotia are trei barbati in casa.
Nu stie unde sa-i piteasca asa ca ii baga repede in trei saci si ii pune pe balcon.
Sotul vrea sa-si aprinda o tigara si vede sacii astia si intreaba:
-Ce e cu sacii astia?
-A fost mama ta in vizita si ne-a adus cate ceva...
Sotul da un picior la primul sac si dinauntru se aude:
-Kvik,kvik,kvik!
Sotul zice:
-A, un purcelus.
Sotul da un picior la al doilea sac si dinauntru se aude:
-Cot-codac
Sotul zice:
-A,o gaina
Sotul da un picior la al treilea sac si dinauntru nu se aude nimic.Mai da o data cu piciorul si dinauntru se aude:
-In mm dak nu se aude nimic prima data ,inseamna ca mata tia trimis cartofi.
mititika23
mititika23
Rette mich
Rette mich

Number of posts : 103
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-14

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by very_2_sweet 11th November 2007, 10:47 am

Mare manifestatie. Blondele, suparate ca se fac bancuri pe seama lor, s-au revoltat. Pe pancarte scria: "Nu toate proastele sunt blonde!"


Doua blonde cautau prin padure un brad de Craciun. Dupa o zi intreaga de stat in frig, una dintre ele ii spune celeilalte:
- Auzi, n-ar fi mai bine sa luam unul asa, fara globuri?


I: Cum tii o blonda ocupata toata ziua ?
R1: O pui intr-o camera rotunda si-i spui sa stea in colt.
R2: Scrii pe ambele fete ale unei coli "Citeste pe verso".

Suna o blonda la Politie: - Mi-au spart masina, mi-au furat totul...si volanul si pedalele si schimbatorul de viteze, totul...... Peste 5 min isi da cu palma peste cap si suna iar la politie: - Va rog sa ma scuzati, m-am urcat in spate!
very_2_sweet
very_2_sweet
Ubers ende der welt
Ubers ende der welt

Female
Number of posts : 176
Age : 34
Location : bill's arms!!
Job/hobbies : gossip!
Humor : ma amuza prostii!!!!
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-10

http://www.tokiohotel.de

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by nena_rocks 12th November 2007, 12:10 am

3 lilieci stateau intr'o pestera... 2 cu capul in jos sh unul cu capul in sus... intreaba unul:
-auzi mah... c a patzit asta d sta q capul in sus
-a lesinat!
ras
nena_rocks
nena_rocks
Durch den monsun
Durch den monsun

Female
Number of posts : 285
Age : 29
Location : retarded kids!
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-09-17

http://www.emo.style

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by ecko_unltd 20th November 2007, 2:36 pm

O baba tremurand de moarte din toate incheieturile o intreaba pe vanzatoarea la Sex-Shop:
- Aveti Vibrator Turbo XXL Super Strong cu baterii alcaline?
- Da!
- Si cum se opreste?


Se intalnesc 2 babe pe ulita:
- Ce faci tzatzo?
- Vin de la posta.
- Ai luat pensia?
- Eee, am luat o p..a.
- Si eu ca proasta am luat pensia!

O baba urca in tramvai si ca de obicei toate locurile sunt ocupate. La un moment dat vede un pusti stand pe un scaun; asteapta vreo 5 minute dar baiatul nu se ridica si se face ca n-o vede. Asta indignata, ii zice:
- Nu stii sa oferi si tu locul celor mai in varsta?
La care pustiul raspunde:
- Ce, te dor picioarele? Cand erai tanara ofereai si tu locul celor varstnici?
- Bineinteles.
- Vezi, de-aia te dor picioarele!!!
ecko_unltd
ecko_unltd
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 504
Age : 35
Location : orasul ciudatilor
Job/hobbies : music
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-25

http://www.yamradio.de

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by Delia_TH 24th November 2007, 9:36 am

ras ras o god c tari sunt..mai vreau.. lol!
Delia_TH
Delia_TH
Der letzte tag
Der letzte tag

Number of posts : 555
Age : 32
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-19

http://nevadatan.myforum.ro

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by Admin 26th November 2007, 1:56 pm

La nebuni , 2 nebuni vor sa evadeze ...
-Ba , ne luam avant si iesim prin gaura cheii !!!
-Perfect .
Isi ia primul avant , fuge si fu** un cap in usa ...
Al doilea se duce si se uita la gaura cheii :
-Ba , ce prost esti , n-ai vazut ca era cheia in broasca pe dinafara !!!

Un nebun merge prin spital tragand dupa el un pantof.La un moment dat
se intalneste cu un medic care-l intreba:
-Ce faci ma? Tragi un caine dupa tine?
-Cum un caine! Dumneata nu vezi ca-i un simplu pantof?
-Bun, dar in cazul asta de ce nu te incalti cu el?
-Cum sa ma incalt? Vrei sa ma muste?

Doi nebuni.
1: Ba, hai sa-ti bat un cui in cap!
2: Du-tee drecu,esti nebun? Daca dai pe alaturi si-mi spargi capul!

Doi nebuni mergeau prin desert,unul cara in spate un butoi si celalalt cara o usa de masina.
-Tu,de ce cari cu tine butoiul?
-Pai cand mi-e sete mai beau cate o gura de apa.Dar tu de ce cari usa aia de masina in spate?
-Pai,mie cand mi-e cald mai deschid geamul...



TE pun la pat, sunt umeda si intru in tine, te fac sa gemin si sa urli, nu te speria, sunt eu, GRIPA.

Erau doi homosexuali la strand.Intra primul in apa, iar al doilea il intreaba:
-Cum ii apa?
-Ca pula!....La care al doilea
-Atuncia sar cu curu...

Cum se numeste femeia care stie mereu unde este sotul ei?,,,VADUVA
-Ce e verde,ronund si urca pe perete?
-...???
un castravete tupeist.

-Bai francezule ce faceti voi cu fructele dupa ce le
stoarceti si obtineti sucul?
-Le aruncam.
-Noi americanii nu facem asa ceva.
Luam ce a mai ramas din fructe le punem intr-un container special
transformam totul in gem de fructe, umplem croissantele
cu acest gem si apoi le vindem in Franta.
-Ia spune, mai americanule , voi ce faceti cu prezervativele dupa ce le folositi?
-Le aruncam, of course.
-Uite, noi francezii nu facem asa ceva.Luam toate prezervativele folosite, le punem intr-un container special, le reciclam, transformam totul in guma de mestecat
si apoi le vindem in America!

Era o zi superba de vara si indianul se intorcea acasa
pe un cal alb,inspumat.In vale indianca spala rufele
linistita.Si cum vine indianul in viteza opreste calul
chiar pe marginea vaii.
Dintr-o data o roca mare de calcar se desprinde si se
rostogoleste pana ajunge la indianca si o face varza,la
care indianu':
- Vai baga-mi-as, e a treia masina de spalat pe care
o strica calcaru'!

Ce e mic verde traieste la 2m sub pamant si mananca pietre?
Micul verde, care traieste la 2m sub pamant.

Daca facem o groapa pana in partea cealalta a Pamantului si dam drumul unei pietre in ea unde se opreste piatra?
La 2m c-o mananca micul verde, care traieste la 2m sub pamant.

Cum impusti un elefant albastru?
R)Il impushti cu o pusca de impuscat elefanti albastri.
******************
Cum impusti un elefant rosu?
R)Il strangi de gat pana se face albastru, dupa care il impusti cu o pusca de impuscat elefanti albastri.
******************
De ce nu se circula prin jungla intre orele 7 AM si 5 PM?
R)Pt ca se parasuteaza elefanti.
******************
De ce sunt crocodilii asa de plati?
R)Nu au respectat orarul.
*********************
De ce baga strutii capul in nisip?
R)Cauta elefantii carora nu li s-a deschis parashuta.


1.Care este diferenta dintre o femeie si o musca?
Musca te sacaie numai vara.
2.Care este diferenta dintre o femeie si un tantar?
Pe tantar nu trebuie sa-l mangai pe cap cand te suge.
3.Care este asemanarea dintre o femeie si o tornada?
Amandoua la inceput sunt calde si umede iar cand pleaca iti i-au casa si masina...

Cele 7 "minuni" din Caracal:
-s-a construit un bloc si s-a uitat macaraua in interior
-a luat foc sediul pompierilor
-s-a furat usa politiei
-brutaria e construita pe strada foametei
-cimitirul e pe strada reinvierii
-exista o singura scoala si se numeste Scoala nr. 2
-cine stie ce-a de-a 7 minune e rugat sa sune la numarul afisat pe ecran si va primi gratuit si fara tragere la sorti o surpriza care va protejeaza

Stiti varianta scurta de la SCRISOAREA 3
- Tu esti Mircea ?
- Nu.

Care este diferenta intre pasarica si furnica?
-...
-Daca pui mana pe pasarica te furnica,dar daca pui mana pe furnica nu te pasarica.

Ce spun diferite femei, din diferite tari cand sunt prinse in flagrant delic:
Englezoaica: " John, tu esti un gentelmen, asa ca inchide usa pe dinafara".
Frantuzoaica: "Jean, ce-i al tau e pus deoparte".
Unguroaica:"Ianos, tu crezi ce vezi, sau crezi ce-ti spun eu?"
Romanca: "Ioane, numai in cap nu da!"{

- Care-i asemanarea dintre o paine arsa in cuptor, o fata inecata
in fantana si o femeie gravida?
- In fiecare caz NU A FOST SCOASA LA TIMP!!

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo ?
- E cineva acolo ?
- Mai bine ma duc in padurice ...
- Mai bine ma duc in padurice ...
- Mai bine arunc o grenada ...
- Mai bine te duci in padurice !

Bula mergea pasiv pe strada, cand vede scris pe un gard "Papagal rau!"Curios, intra in curte sa vada nazdravania.Se apropie de o colivie in care era un papagal.Cand il vede, papagalul striga:"Azorel, so pe el!"
O blonda care s-a saturat sa rida toata lumea de ea se vopseste bruneta, isi schimba numele si pleaca din oras.Pe drum vede un cioban cu o turma de oi.Ce se gindeste ea: toata viata lumea a facut misto de mine, ia sa fac si eu misto de alti, ca acum nu mai sint blonda si nu ma stie nimeni.Zis si facut.Coboara din masina si se duce la cioban.
- Bade, daca-ti spun asa dintr-o privire cite oi ai in turma,imi dai o oaie?
- Da, fata tati.
Blonda se uita de jur imprejur si spune:
- 201
- Da fata tati, intelegerea-i intelegere, alegeti o oaie si a ta sa fie.
Zis si facut.Blonda vesela se urca in masina, cind sa plece ii bate ciobanul im geam:
- Fata tati, daca-ti spun ce culoare naturala are parul tau, imi dai ciinele inapoi?

Un tanar isi prezinta logodnica la parinti. La masa, tipei ii vine sa faca part. Dupa cateva secunde se simte un miros... Socrul mare spune:
-Labus...!
Fericita fata ca viitorul socru a dat vina pe cainele de sub scaunul ei, ii vine inima la loc. Peste cateva minute mai trage una si tatal baiatului spune mai nervos:
-Labuuus, ai grija...
Absolvita de griji, fata mai trage una, la care vine replica:
-Labus! Pleaca de acolo ca se caca pe tine!
Admin
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2016
Age : 33
Location : castellon/spain
Job/hobbies : Sa frec menta :))
Humor : Sa-i vad pe altii cum
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-08-14

http://mirabela-09.hi5.com

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by kaulitzanamaria 1st December 2007, 8:26 pm

Un om conducea masina pe un drum. Dupa o curba, vede o creatura mica si verde agitandu-se pe marginea soselei. Curios, opreste.
- Buna ziua! Eu sunt un homosexual exilat de pe Marte si m-am ratacit pe aici. Ma poti ajuta cu niste apa?
Milos din fire, omul ii dadu apa. Dupa un timp, vede iarasi pe marginea drumului o chestie mica si verde facand cu mana. Opreste.
- Buna ziua. Eu sunt un homosexual exilat de pe Saturn. Nu te supara, ai putea sa-mi dai ceva de mancare?
Gasi prin masina un sandvis si i-l dadu. La nici un kilometru departare, o alta creatura albastra se agita din nou pe marginea drumului. Opreste si intreaba:
- Tu, homosexual mic si albastru ce mai vrei?
- Actele... la control!

La tribunal, un homosexual este intrebat de judecator:
- Inculpat, de ce ai violat-o pe biata calugarita? Doar tie nu-ti plac femeile!
- Pai, domnule judecator, de la spate semana cu Zorro

Se duce un homosexual la doctor:
- Dom' doctor am sida, ce sa fac, ma puteti ajuta?
- Da baiete... Bei 1 litru de lapte, manaci 2 kile de prune nespalate impreuna cu 3 rosii si un kilogram de zmeura, o cana mare de apa rece de la frigider, o portie de iahnie cu doua beri reci si, la sfarsit, dai pe gat o cana cu iaurt!
- Si o sa-mi treaca, dom' doctor?
- Nu ma, dar macar in ultimele clipe ai sa intelegi si tu la ce foloseste curu'

Unul beat intra intr-un bar si nervos striga:
- Va f*t pe toti din baru asta!
La care barmanul mangaindu-l pe brat:
- Draguta... vii pentru prima oara intr-un bar de homosexuali?...

Ce se intampla cand trei gay stau lipiti unul de celalalt in sir indian?
- Cel din mijloc e sarbatorit.

Un homosexual, care lucreaza la o fabrica de castraveti, se plinge psihiatrului:
- De saptamani sunt stapanit de ideea de a-mi introduce organul genital in taietorul de castraveti. Am visat asta, apoi nu am mai putut dormi. La fabrica nu ma mai puteam concentra la nimic altceva. Ma gindeam mereu la acelasi lucru. Ieri am facut-o!
- Dumnezeule, spuse psihiatrul, si ce s-a intimplat?
- Am fost pe loc concediat.
- Si taietorul de castraveti? S-a stricat?
- Nu, a fost si el dat afara imediat.

Un catel se tot linge pe putulica si la un moment dat se opreste si se gandeste:
- Bai frate, eu ce naiba fac aici, dau sau iau?

Doua prietene virgine isi povesteau tot ce faceau . Una dintre ele pleaca intr-o excursie si se intoarce ne-mai-virgina. Cealalta o intreaba:
- Cum e? Povesteste-mi!
- Prima data este oribil, doare de nu-ti imaginezi; dar apoi e nemaipomenit!
Prietena sa, intrigata, intreaba:
- Cam cum doare? Ca durerea de cap, de stomac?
- Nuuuu!
- Atunci cum? Ca durerea de spate, de masea, de urechi?
- Da! E ca durerea de masea!
- De ce ca durerea de masea?
- Pentru ca te doare, dar nu vrei sa ti-o scoata!

Ce fapte bune ati facut in vacanta? intreaba diriginta.
- Eu am salvat o fata de la viol, se lauda Bula.
- Bravo tie. Cum ai reusit?
- Am convins-o...

Bula s-a dus la taica-su si a cerut 100 lei sa se duca la femei. Tata ii da 100 lei si Bula pleaca. Pe scari Bula bucuros se intalneste cu Maria. Maria il intreaba:
- Bula unde pleci asa bucuros ?
Bula ii raspunde.
- Mi-a dat tata 100 de lei sa ma duc la femei!
Maria ii zice:
- Da suta aia incoa si vino cu mine
Maria se dezbraca!
Bula se dezbraca.
Maria: Suie-te pe mine!
Bula se suie pe ea.
Maria: Bag-o!
Bula o baga.
Maria: Scoate-o!
Bula o scoate.
Maria: Bag-o!
Bula o baga.
Maria: Scoate-o!
Bula o scoate.
Maria: Bag-o!
Bula: Auzi, ia da suta aia incoace ca vad ca esti nehotarita!

profesoara noua incearca sa predea lectii de psihologie unor copii. Ea intra in clasa spunand:
- Cine crede ca e prost, sa se ridice in picioare!
Dupa citeva secunde, se ridica in picioare Bula. Profesoara i se adreseaza:
- Tu de ce crezi ca esti prost?
- Nu sint prost, doamna, dar imi parea rau sa stati in picioare numai dumneavoastra!


Bula, un pusti de 4-5 ani, gaseste o tigara. Se adreseaza unui domn care tocmai trecea pe strada:
- Un foc, va rog.
Acesta, ganditor:
- Nu mai sunt copii ca altadata...
- Nu-i nimic, nene! Facem noi!


dcei yo nu my puteam de ras knd le-am citit ras ras
kaulitzanamaria
kaulitzanamaria
Der letzte tag
Der letzte tag

Female
Number of posts : 436
Age : 29
Location : In orasul celor fara suflet
Job/hobbies : Sa speri lumea/sa tai frunze sa la caini
Humor : Sa imi enervez parinti pana cand tip la mine:D
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2007-11-29

http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by SaTy 29th November 2008, 12:31 am

-Nu va suparati, caut Strada Libertatii ...
-Nu ma supar, cautati-o!

***

Prin O.Pacific trecea un vapor.Unul din pasageri ii arata capitanului ca pe o insulita e un om zdrenturos, care sare si da din maini.Pasagerul il intreaba pe capitan:
-Cine e tipul?
-Nu stiu, dar mereu s ebucura cand trecem pe aici.

***

Un tip intra intr'o farmacie.Multa lume, inghesuiala alea alea
-Nu va suparati, va rog frumos sa ma lasati sa intru in fata ca am pe cineva la pat.
Oamenii, cumsecade, ii fac loc, iar tipul ajunge la ghiseu.Se apleaca si spune:
-Trei prezervative va rog frumos!
SaTy
SaTy

Female
Number of posts : 16
Age : 30
Location : bucharest...here angels are dying day by day
Job/hobbies : music poetry parties weed love
Humor : dunno
ChAt ToKiO HoTeL : Bancuri Angiftjxr9
Registration date : 2008-11-26

Back to top Go down

Bancuri Empty Re: Bancuri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum